Bilgi Formu

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X

Quiling

Quiling

Quiling

Quilling, ince kağıt şeritlerin bir iğne etrafında dolanarak hazırlanan şekillerin birleştirilerek oluşturulduğu güzel bir el sanatıdır. Zor Değil, Sabırlı olan herkes yapabilir… Quilling ile yapılan örneklere bakıldığında çok zor gibi görünür. Ancak hiçbir zorluğu yoktur, kullanılan malzeme her türlü kağıt olabilir. Küçük yaştan büyük yaşlara tüm yaş gruplarında basitten karmaşığa ,kolaydan zora olmak üzere uygulanabilecek quilling, küçük yaşlarda ince motor bedensel gelişimi desteklerken bununla beraber yaratıcılığı ve el becerilerini arttırmaya yönelik olarakta uygulanır. Aynı zamanda başladığı bir işi bitirmek için göstereceği karlılık ve sabır bu el sanatının kazandıracağı önemli kazanımlardır. Grup ile birlikte oluşturulan ürünler ile gruba uyum sağlama, iletişim kurma, karar verme becerilerini de kazanırlar.

Düşler atölyesi olarak çocuklara faklı bir el sanatını tanıtarak kağıt materyalinin farklı uygulamalarını deneyimlemelerini sağlıyoruz.