Bilgi Formu

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X

Orff

Örff

Orff

“Orff Schulwerk” bireyin içinde var olan müzik ve ritmi, yani içinde bulunan yaratıcı gücü bedenini kullanarak dışarı çıkartmasıdır. Temelinde ritm, ses ve hareket sonucunda kendine özgü müzik ve ezgiye dönüşen bir eğitim anlayışıdır.

Off eğitimi çocuğun dans etmesine, bedenini kullanmasına, doğaçlama yapmasına, ses tonunu ve ritmini etkin hale getirmesine, grubundaki diğer katılımcılarla bir nevi ekip olmasına olanak sağlayan yaratıcı bir süreçtir. Çocuğun kendini fark etmesine, keyif almasına, çok yönlü düşünüp hareket etmesine ve öz güven kazanmasına yardımcı olan bir eğitim anlayışıdır.