Bilgi Formu

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X

Düşler Atölyesi

Hakkımızda

Sayın Veli,

Her çocuk değerlidiri ve doğru yönlendirilmeyle başarıya ulaşacaktır. Günümüzde başarı; sadece sınavlarla ölçülen bir kavram gibi algılansa da bize göre sadece derslerden ve sınavlardan ibaret değildir.

Geleceğe hazırladığımız çocuklarımızın bu çağlarından önemsenmesi gereken ilk şey onların mutlu olmalarıdır. Sanatın dokunduğu çocuk öncelikle mutlu olur. Özgüven kazanır, analitik düşünmeye, ekip çalışmasına uyum göstermeye, sorumluluklarının farkına varmaya, sosyal çevrede doğru iletişim kurmaya başlar.

Tüm bunlara sahip olan bir çocuk da hayatın her alanında başırıyı yakalar. Siz de çocuğunuzun deneyimleyerek, keşfederek, eğlenerek yeni şeyler öğrendiğini mutlu bir süreç geçirmesini istemez misiniz?