Bilgi Formu

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X

Bireysel Enstrüman

Bireysel Enstrüman

Bireysel Enstrüman

Müzik konusunda yapılan bütün çalışmalar göstermektedir ki müzik eğitimi alan çocuklar, almayanlara oranla birçok alanda daha başarılı olmaktadırlar. Yapılan çalışmalarda müzik eğitiminin, çocukların dikkat seviyesini yukarı çektiği, sorumluluk bilincini arttırdığı, hafızasını kuvvetlendirdiği, okuma yazma becerisine olumlu katkı verdiği, yaşam kalitelerini arttırdığı belirlenmiştir.

Bu kazanımları elde eden çocukların, sosyal anlamda ve duygusal anlamda da gelişimlerinin iyi olduğu gözlenmiş ve bu sayede akademik anlamda da başarıya ulaştıkları görülmüştür.

Gitar, piyano, keman, flüt, bağlama gibi bir enstrüman çalan çocukların sorumluluk bilinçleri arttığı gibi bir şeyi başarıyor olmanın getirmiş olduğu duygusal tatmin ile sosyal gelişimleri de olumlu bir şekilde etkilenir.