Bilgi Formu

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X

Akıl Zeka Oyunları

Akıl Zeka Oyunlarık

Akıl Zeka Oyunları

Akıl ve Zeka Oyunları atölyesi, öğrencilerin hem okul hayatlarına hem de özel gelişimlerine katkı sağlayacak kazanımlar elde ettikleri önemli bir atölyedir.

Bu atölyeye katılan öğrenciler mantık yürütme, dikkat toplama, hızlı düşünme, kısa ve uzun vadeli strateji üretme, taktik geliştirme, hafıza geliştirme, sorunlara karşı çözüm üretme, tahmin etme, hayal gücünü geliştirme, karar verme gibi birçok yetisini geliştirme fırsatı bulur.

Tüm bunları yaparken de akranlarıyla birlikte vakit geçirip sosyalleşme, bir grupla hareket edebilme, uyum sağlayıp takım olabilme gibi sosyal yönden de kazanımlar elde ederler.

Yapılan birçok akademik çalışmada haftada iki üç kez, birer saatlik akıl zeka oyunları çalışmasında bulunan çocukların IQ seviyelerinde artışlar tespit edilmiş, bu oyunların çocuklara her anlamda katkı sağladığı belirlenmiştir.